Platformy danych

Budujemy platformy danych, takie jak platformy danych klienta (customer data platform, CDP), platformy zarządzania danymi (data management platform, DMP), data lakes oraz panele z raportami.

Zbieraj, przechowuj i analizuj dane, aby rozwijać swoją firmę

W świecie, w którym każdego dnia tworzonych jest 2,5 kwintyliona bajtów danych, firmy potrzebują platform, które pomogą im nie tylko zbierać dane, ale także zrozumieć je i przekształcić w zysk.

Clearcode buduje skalowalne data platforms, które zbierają dane z różnych źródeł, łączą je i prezentują wizualnie, aby pomóc tobie i twoim klientom zrozumieć historię skrywającą się za liczbami.

2009

Budujemy customowe systemy
AdTech i MarTech
od 2009 roku

15,000+

Ponad 15 000 godzin
— tyle każdego miesiąca pracujemy,
aby nasi klienci mogli korzystać
z najlepszych rozwiązań AdTech i MarTech

200+

Stworzyliśmy i uruchomiliśmy
ponad 200 platform
dla naszych klientów

 • “Pracowałem z Clearcode nad kilkoma projektami i to zawsze była przyjemność. Zespół jest profesjonalny, a projekty dostarczane na czas i w założonym budżecie, co naprawdę doceniam.”

  Allen Klosowski

  SVP Advanced Solutions Group, SpotX

 • “Wybraliśmy Clearcode jako partnera ze względu na ich doświadczenie w budowaniu AdTechu.”

  Luke Tuttle

  VP International Product, Klarna

 • “Wiedza Clearcode na temat złożonych mechanizmów AdTech i MarTech jest bezkonkurencyjna.”

  Stéphan Montigaud

  DEPUTY CEO, HEAD OF OPERATIONS, ISOSKELE

  • Co osiągniesz z platformą danych stworzoną na potrzeby Twojej firmy

    • Zbierzesz więcej danych

     Stwórz niestandardowe narzędzia do zbierania danych i śledzenia zdarzeń, aby pozyskiwać informacje z różnych źródeł i kanałów — z Internetu, urządzeń mobilnych i telewizji CTV.

    • Zabezpieczysz swoje dane 

     Uszczelnij kontrolę nad danymi, które posiadasz i zawiąż współprace z innymi firmami — docierajcie do grupy odbiorców i mierzcie wyniki kampanii reklamowych i marketingowych; a to wszystko bez narażania danych na wyciek.

    • Będziesz mógł przeglądać i analizować dane

     Stwórz customizowane interfejsy, aby Twoje zespoły i klienci mogli korzystać z czytelnych i łatwych do zrozumienia raportów.

    • Poprawisz wydajność

     Zwiększ wydajność kampanii marketingowych i reklamowych wykorzystując dane — bez problemu docieraj do odpowiedniej grupy odbiorców.

    • Spełnisz konkretne potrzeby Twojej firmy

     Zastąp istniejące rozwiązania własną platformą danych dostosowaną do konkretnych potrzeb Twojego biznesu.

    Budjuemy DATA platformS

    Zbuduj z nami własną platformę danych

    Platformy z danymi o klientach (customer data platform, CDP)
    Platformy do zarządzania danymi (data management platforms, DMP)
    Data lakes
    Raporty
    Event tracking oraz narzędzia do zbierania danych
    Platformy z danymi o klientach (customer data platform, CDP)

    Platforma z danymi o klientach zbiera informacje typu first-party z różnych źródeł, tworzy grupy docelowe i aktywuje je w innych platformach i narzędziach

    Jak nasze usługi w zakresie rozwoju data platforms mogą Ci pomóc

    • Projekt i wykonanie: Zaprojektujemy i zbudujemy platformę danych dla wszystkich kanałów marketingu cyfrowego, których używasz — display, reklama w aplikacjach, DOOH, CTV i OTT.
    • Więcej funkcji i lepsza wydajność: Udoskonalimy istniejącą już platformę danych, dodając do niej potrzebne funkcje i zwiększając jej wydajność.
    • Integracje: Pomagamy uzyskać dostęp do większej ilości danych poprzez integrację platformy danych klienta z SSP, giełdami reklamowymi, serwerami reklam i innymi data platforms.
    Platformy do zarządzania danymi (data management platforms, DMP)

    Platforma DMP zbiera dane z różnych źródeł, tworzy grupy docelowe i aktywuje je w innych platformach i narzędziach

    Jak nasze usługi w zakresie rozwoju platformy DMP mogą Ci pomóc:

    • Projekt i wykonanie: Zaprojektujemy i zbudujemy platformę DMP dla wszystkich kanałów marketingu cyfrowego, których używasz — display, reklama w aplikacjach, DOOH, CTV i OTT.
    • Więcej funkcji i lepsza wydajność: Udoskonalimy istniejącą już platformę DMP, dodając do niej potrzebne funkcje i zwiększając jej wydajność.
    • Integracje: Pomagamy uzyskać dostęp do większej ilości danych poprzez integrację platformy DMP z SSP, giełdami reklamowymi, serwerami reklam i innymi data platforms.
    Data lakes

    Data lake to scentralizowane repozytorium, które przechowuje ogromne ilości danych strukturyzowanych, ustrukturyzowanych w połowie i nieustrukturyzowanych. Data lakes to często najważniejszy punkt odniesienia w pracy na danych

    Jak nasze usługi w zakresie rozwoju data lake mogą Ci pomóc:

    • Projekt i wykonanie: Zaprojektujemy i zbudujemy data lake dla wszystkich kanałów marketingu cyfrowego, których używasz — display, reklama w aplikacjach, DOOH, CTV i OTT.
    • Więcej funkcji i lepsza wydajność: Udoskonalimy istniejący już data lake, dodając do niego potrzebne funkcje i zwiększając jego wydajność.
    • Integracje: Pomagamy uzyskać dostęp do większej ilości danych poprzez integrację platformy DMP z SSP, giełdami reklamowymi, serwerami reklam i innymi data platforms.
    Raporty

    Moduł raportów wyświetla informacje z kampanii reklamowych i marketingowych na jednym interfejsie

    Jak nasze usługi w zakresie rozwoju modułu raportów mogą Ci pomóc:

    • Projekt i wykonanie: Zaprojektujemy i zbudujemy moduł raportów dla wszystkich kanałów marketingu cyfrowego, których używasz — display, reklama w aplikacjach, DOOH, CTV i OTT.
    • Więcej funkcji i lepsza wydajność: Udoskonalimy istniejący już moduł raportów, dodając do niego potrzebne funkcje i zwiększając jego wydajność.
    • Integracje: Pomagamy uzyskać dostęp do większej ilości danych poprzez integrację modułu raportów z SSP, giełdami reklamowymi, serwerami reklam i innymi data platforms.
    Event tracking oraz narzędzia do zbierania danych

    Śledzenie zdarzeń oraz narzędzia do zbierania danych gromadzą informacje z różnych źródeł i przekazują je do platform AdTech, MarTech oraz platform danych do dalszej analizy i przekształcania w raporty

    Jak nasze usługi w zakresie rozwoju narzędzi do event trackingu i zbierania danych mogą Ci pomóc:

    • Projekt i wykonanie: Zaprojektujemy i zbudujemy narzędzia do event trackingu i zbierania danych dla wszystkich kanałów marketingu cyfrowego, których używasz — display, reklama w aplikacjach, DOOH, CTV i OTT.
    • Więcej funkcji i lepsza wydajność: Udoskonalimy istniejące już narzędzia do event trackingu i zbierania danych, dodając do nich potrzebne funkcje i zwiększając ich wydajność.
    • Integracje: Pomagamy uzyskać dostęp do większej ilości danych poprzez integrację narzędzi do event trackingu i zbierania danych z SSP, giełdami reklamowymi, serwerami reklam i innymi data platforms.

    Odblokuj dostęp do większej ilości danych

    Większa ilość informacji o klientach i lepiej pracujące platformy MarTech to większe przychody — pomożemy Ci to uzyskać, tworząc dla Ciebie indywidualne integracje z innymi dostawcami technologii AdTech i MarTech.

    Nasz TECH STACK

    Do tworzenia rozwiązań AdTech, MarTech i platform danych używamy najnowocześniejszcyh technologii

    Budujemy platformy danych dla firm w różnych branżach

    Reklama programmatic

    Digital marketing

    Media i wydawcy

    Telekomunikacja

    Bankowość i finanse

    Media detaliczne

    Gry

    Zobacz nasze najważniejsze projekty

    Data Analytics

    Zestaw narzędzi do zarządzania danymi dla 7suite

    Data Analytics

    Scoping CDP dla ISOSKELE

    Data Analytics

    Opracowanie komponentu śledzenia danych i zdarzeń

    Sprawdź, jak możemy pomóc Ci z Twoim projektem

    Umów się na rozmowę z naszymi specjalistami i dynamicznie rusz do przodu ze swoim projektem.