Rozwiązania AdTech

Budujemy platformy AdTech do różnych zastosowań – pozwalające na kupowanie i sprzedawanie reklam w modelu RTB, dające dostęp do bogatszego asortymentu reklam i większej ilości danych, jak również umożliwiające raportowanie i analizę skuteczności kampanii.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania MarTech

Nasze zespoły deweloperskie mogą zaprojektować i stworzyć odrębne technologie lub kompletne pakiety umożliwiające klientom automatyzację i optymalizację działalności marketingowej

Dowiedz się więcej

Data Analytics

Pomagamy budować skalowalne rozwiązania, które zbierają dane z różnych źródeł, łączą je ze sobą i prezentują w formie wizualnej, czytelnej dla Twoich klientów i pozwalającej im lepiej zrozumieć znaczenie poszczególnych liczb

Dowiedz się więcej

Jak działamy

Nasze zespoły działają w oparciu o efektywny, sprawdzony przez nas proces tworzenia aplikacji, polegający na regularnym wprowadzaniu nowych ulepszonych funkcjonalności. Pozwala to na dostarczanie kolejnych wersji platform AdTech i MarTech ich użytkownikom i naszym klientom i szybkie wprowadzanie zmian na podstawie ich uwag.

Dowiedz się więcej

Pracuj z nami!

Pomożemy Ci przekształcić Twoją wizję i cele w potężną platformę AdTech lub MarTech, gotową przyciągnąć klientów i zdobywać inwestycje.

Poproś o darmową wycenę