KARIERA W CLEARCODE

Pracuj autonomicznie.
Z pasją do technologii.

Czytaj dalej

Kilka słów o Clearcode

W 2009 roku zaczynaliśmy z kilkoma osobami na pokładzie. Dzisiaj jest nas już ponad setka i nadal rośniemy w siłę jako część grupy Qinshift! Na co dzień budujemy zaawansowane systemy i aplikacje z zakresu Advertising Technology. Tylko u nas zmierzysz się z wyzwaniami skomplikowanych systemów technologii reklamowej (AdTech) i marketingowej (MarTech).

Twórz systemy w międzynarodowym środowisku, które obsługują miliony zdarzeń w milisekundach.

NASZE WARTOŚCI

Co najbardziej nas wyróżnia?

Samodzielność składająca się na autonomię w działaniu

W ramach organizacji kierujemy się wspólnymi wartościami, a jako jednostki już na starcie dostajemy pełne zaufanie. Pracując w Clearcode masz sporą autonomię w działaniu – sam decydujesz jak pracujesz. Krótko i na temat: jesteś traktowany jak dojrzały specjalista, który wie co robi.

Realne wsparcie w każdym aspekcie pracy

W Clearcode wspieramy Cię na każdym etapie naszej współpracy. Na początku dokładnie poznajesz organizację, wdrażasz się w pracę zespołu, a także szkolisz z podstaw AdTechu. Potem zaczynasz się usamodzielniać, układasz sobie pracę tak, jak Ci pasuje i rozwijasz się w swoim tempie. Niezależnie od tego, ile masz doświadczenia, dla nas zawsze jesteś wartościowym członkiem zespołu. Jeśli masz pomysły na usprawnienia, słuchamy ich. Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteśmy zawsze dla Ciebie.

Klimat, który sprawi, że poczujesz się u nas po prostu dobrze

Dbamy o to, aby w Clearcode każdy czuł się dobrze. Z uśmiechem, na spokojnie, życzliwie – tak do siebie podchodzimy na co dzień. Lubimy spędzać ze sobą czas i w pracy i poza nią. Ten wyjątkowy klimat sprawia, że wiele osób zostaje z nami na lata. Bo tu się po prostu dobrze pracuje. Świetni ludzie na pokładzie, nieformalne relacje, brak presji – czynników jest wiele, a i tak słowa nie oddadzą wszystkiego. To trzeba po prostu poczuć!

Czego jeszcze u nas
doświadczysz?

Praca w zespołach projektowych

Dobieramy projekty pod względem talentów na naszym pokładzie

Praca pełna wyzwań

Budujemy platformy szyte
na miarę

Work-life balance

Pracuj jak Ci wygodnie

Niestandardowe perspektywy

Dopasuj stanowisko do
Twoich umiejętności,
nie na odwrót

Międzynarodowe środowisko

Pracuj z klientem z USA,
Europy i Azji

Realny wpływ

Sesje Ask Me Anything,
regularny feedback

Efektywne działanie

Testuj i wdrażaj własne
pomysły i rozwiązania

Elastyczny czas pracy

Zacznij o której Ci pasuje,
przerwij pracę jeśli musisz
coś załatwić

Specjalizacja AdTech & MarTech

Projekty z jednej branży

Niszowa branża

Zaawansowane technologie
do obsługi reklam

Czas na rozwój

16 godzin w miesiącu na rozwój własny, wliczone do czasu pracy

Stabilność zatrudnienia

Obrót 36 mln. rocznie, brak długów, od 2009 roku na rynku a od 2022 roku część grupy Qinshift

Clearcode jest friendly!

I mamy na to solidne dowody w postaci Certyfikatu Friendly Workplace 2022, który otrzymaliśmy za:

 • nowoczesne podejście w zakresie polityki personalnej i rozwoju pracowników
 • tworzenie zdrowego i przyjaznego miejsca pracy
 • wspieranie modelu work-life balance w codziennej pracy
 • budowanie otwartych i partnerskich relacji z pracownikami
 • inwestowanie w rozwój kompetencji zawodowych oraz zainteresowań pracowników.

Clearcode to przede wszystkim ludzie i ich historie

 • “Najbardziej doceniam w pracy wagę jaką przywiązuje się do tego, aby pracownik mógł się rozwijać.”

  W Clearcode pracuję od początku 2022 roku. Najbardziej lubię wyzwania oraz możliwości rozwoju, które stwarza firma i wykonywane tu projekty. Świetna atmosfera i dopasowanie charakterów w zespole sprawia, że wciąż chcę tu pracować/nie myślę o zmianie pracy na inną. Najbardziej doceniam w pracy wagę jaką przywiązuje się do tego, aby pracownik mógł się rozwijać i próbował nowych technologii.

  Jakub Hodyl

  FULLSTACK DEVELOPER

 • “Już od pierwszych dni pracy czułam miłą oraz wspierającą mnie i mój rozwój atmosferę.”

  W Clearcode pracuję od roku a swoją przygodę tutaj rozpoczęłam od stażu. Już od pierwszych dni w pracy czułam miłą oraz wspierającą mnie i mój rozwój atmosferę. Wszystkie wyzwania, których jest tu niemało, przestrzeń do rozwoju, którą dają takie inicjatywy jak np. Self Development Day oraz niepowtarzalna atmosfera sprawiają, że codziennie z miłą chęcią rozpoczynam pracę.

  Agata Ludwiczyńska

  JUNIOR FRONTEND DEVELOPER

 • “Doceniam to, że mam realny wpływ na wybór technologii.”

  W Clearcode pracuję od 10 lat. Najbardziej lubię fakt, że pomimo tylu lat pracy w jednej firmie, ciągle rozwijam swoje umiejętności. Nie czuję, że “stoję w miejscu” – wręcz przeciwnie, nadal pojawiają się nowe wyzwania dzięki, którym rozwijam się i nie mogę narzekać na nudę. Przyjazna atmosfera, najlepszy zespół złożony z ambitnych i kompetentnych ludzi, w którym zawsze znajdzie się czas na dobry humor, wsparcie i ciągły rozwój to trzy aspekty, które mnie mocno trzymają w Clearcode oraz sprawiają, że czas leci szybko i przyjemnie. Doceniam to, że mam realny wpływ na wybór technologii. Jesteśmy firmą, która idzie z “duchem czasu” jeżeli chodzi o ich wybór oraz możliwość połączenia pracy zdalnej z podróżami – bardzo doceniam swobodę w tym temacie.

  Michał Bednarski

  FRONTEND DEVELOPER

 • “Najbardziej doceniam ludzi, z którymi pracuję.”

  Najbardziej lubię naszego slacka i setki emotek bez których nie wyobrażam już sobie komunikacji. A tak serio, również to w jaki sposób korzystamy z komunikatora w kontaktach z klientami, w zespołach projektowych, czy we wszelkich inicjatywach. Chcę tu nadal pracować bo czuję się częścią tej organizacji i mam poczucie, że mój wkład w to “co robimy” i “jak robimy” jest zauważany i doceniany. Z drugiej strony czuję, że wciąż się tutaj rozwijam i uczę. No i mamy fajne biuro, w którym lubię bywać, pracować, spotykać się… a czasem również bawić bo przestrzeń biurowa gości rozmaite imprezy “po godzinach”. Najbardziej doceniam ludzi, z którymi pracuję. Ludzi którzy współtworzą konkretną i profesjonalną ale również zwyczajnie miłą i przyjacielską atmosferę miejsca do którego chce się wracać. Zdecydowanie możemy tu na siebie liczyć!

  Marek Czarny

  PROJECT MANAGER

 • “Najbardziej lubię kulturę firmy i podejście do biznesu oparte na szacunku do ludzi.”

  Najbardziej lubię kulturę firmy i podejście do biznesu oparte na szacunku do ludzi. Zawsze chciałem przebywać w środowisku, które szanuje moją pracę i balans w życiu, w środowisku co do którego mam pewność intencji i wartości, które nie są jedynie sloganem. Jestem tu długo (ponad 11 lat!) i na każdym etapie rozwoju firmy udało mi się tego doświadczyć. Nie oczekuję udawania raju na ziemi, oczekuję ludzkiego, racjonalnego podejścia oraz współpracy z kompetentnymi i zaangażowanymi ludźmi, która przekłada się na sukces firmy czyli każdego z nas. Cały czas tego tu doświadczam. Najbardziej cenię współpracę z ludźmi mądrzejszymi ode mnie, którzy są źródłem inspiracji i rozwoju. Cenię również brak barier komunikacyjnych, dobrą atmosferę i możliwość udziału w budowaniu przyjaznego miejsca pracy przez tyle lat z perspektywą na kolejne wyzwania w przyszłości.

  Krzysiek Trębicki

  HEAD OF DELIVERY

  • OFERTY PRACY

   Sprawdź, czy nie szukamy właśnie Ciebie!

   Dołącz do grona

   ponad 100 specjalistów

   Nie posiadamy aktualnie oferty pracy, która Cię zainteresowała?

   Nic nie szkodzi! W każdej chwili, możesz do nas napisać, a jeśli Twoje CV będzie dla nas ciekawe i interesujące, na pewno się odezwiemy!

   Twoje CV

   PROCES REKRUTACJI

   Rekrutacja ma wiele twarzy – sprawdź nasze sposoby na wzajemne poznanie!

  • Kasia Żuk

   People & Business Partner

   Animatorka dobrej atmosfery. Ważne jest dla mnie, aby podczas rozmowy każda ze stron czuła się swobodnie, a spotkanie przebiegało w partnerskiej atmosferze. Prywatnie jestem miłośniczką kryminałów, słuchania podcastów true crime i psią mamą Rocky’ego.

  • Iza Grzymała-Anikiej

   People & Talent Partner

   Pomagam Ci rozwijać skrzydła. Wspieram Cię od samego początku naszej współpracy, dlatego ważne jest dla mnie dobre poznanie Twoich potrzeb i połączenie ich z naszymi możliwościami. Po pracy zaczytuję się w książkach, planuję kolejne podróże i staram się nie zwariować z dwójką psiaków.

  • Natalia Kapitanowicz

   People & Talent Partner

   Moją pasją jest łączenie utalentowanych osób z ich wymarzoną karierą. Na pierwszym miejscu stawiam empatię. Dążę do stworzenia pozytywnego doświadczenia kandydata poprzez terminowe i konstruktywne informacje zwrotne, niezależnie od wyniku. Prywatnie jestem psią mamą i uwielbiam chodzić po górach.

  • Adam Grzymała

   People & Talent Partner

   Najważniejsze jest dla mnie, aby każdy czuł się komfortowo, zarówno ja, jak i druga osoba. Możesz ze mną na spokojnie porozmawiać, wręcz jak z kumplem :) Poza pracą lubię się wyluzować grając w gry lub czytając.

   • ETAPY REKRUTACJI

    Jak to wygląda w praktyce?

    Rozmowa online

    • Będziesz mieć okazję poznać swojego partnera z P&C, PM oraz członków zespołu, do którego rekrutujemy.
    • Opowiemy Ci więcej o naszej organizacji, kulturze pracy oraz o naszych wartościach. Przedstawimy Ci stanowisko oraz projekt, który jest aktualnie realizowany.
    • Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby związane ze zmianą pracy oraz zbadać Twoje umiejętności techniczne w trakcie rozmowy.
    • Spotykamy się na 1,5h.

    Zadanie rekrutacyjne

    • Zadanie wykonujesz na spokojnie w domu.
    • Masz kilka dni (zazwyczaj tydzień) na przesłanie odpowiedzi.

    *etap opcjonalny i ruchomy – może poprzedzić spotkanie rekrutacyjne lub nastąpić po nim.

    Etapy dodatkowe, w przypadku niestandardowych rekrutacji

    Call zapoznawczy

    Etap, który stosujemy tylko w wybranych rekrutacjach (np. na rolę Project Managera). Jest to wstępna rozmowa zdalna trwająca ok. 45 minut.

    Analiza portfolio / próbek kodu

    W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, możesz zostać poproszony o: próbki kodu (np. link do GitHub), próbki tekstu lub portfolio prac graficznych (np. link do Behance).

    Rozmowa po angielsku

    Nasz etap specjalny dla osób pracujących z klientem – luźna rozmowa zdalna z lektorką języka angielskiego. Zajmiemy Ci od 20 do 30 minut.

    Masz jakieś pytania dotyczące pracy w Clearcode?

    Napisz do nas

    CULTURE BOOK

    Zastanawiasz się, czy Clearcode to miejsce dla Ciebie?

    Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym Culture Book’u!

    Czego możesz się spodziewać podczas
    naszego procesu rekrutacyjnego?

    Stałego i rzetelnego feedbacku

    Dajemy sobie 2 tygodnie na feedbackowanie, chociaż faktycznie wracamy do Ciebie po kilku dniach :)

    Nieformalnej komunikacji

    Szybko przechodzimy na “Ty”

    Luźnej atmosfery

    Nie musisz wbijać się w garniak, koszulka ze Star Wars będzie ok!

    Momentów pełnych śmiechu

    Gwarantujemy, że dobrze nas poznasz i zobaczysz, że faktycznie jesteśmy fajnymi ludźmi :)

    Program stażowy

    Przyjdź na staż, zostań na dłużej!

    Jesteś na początku drogi zawodowej? Marzy Ci się staż z prawdziwego zdarzenia? Dobrze trafiłeś!

    Realne projekty

    Nasze programy stażowe
    przygotowujemy na wzór realnych
    projektów deweloperskich.

    Płatny staż

    Każdy staż jest płatny 23,50 PLN brutto/h na umowie zlecenie.

    Zdobywanie wiedzy

    W ciągu 3 miesięcy zdobędziesz ogrom praktycznej wiedzy.

    Metodyki pracy

    Poznasz tajniki Agile oraz Scrum.

    Mentoring

    Rozwiniesz swoje umiejętności pod czujnym okiem Mentorów i będziesz gotowy do pracy jako Junior Developer.

    Elastyczne godziny

    Dzięki elastycznym godzinom pracy z łatwością pogodzisz studia ze stażem.

    Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na program stażowy

    Zainteresował Cię staż u nas? Chciałbyś wziąć udział w programie w przyszłości?

    Twoje CV

    DLA CIEBIE

    Masz ochotę na więcej Clearcode?

    Nasz blog

    Chcesz zobaczyć jak pracujemy
    i zdobyć wiedzę techniczną z branży AdTech oraz MarTech? Odwiedź naszego Clearcode’owego bloga i sprawdź, jak pracujemy!

    IT Depends

    Meetup miłośników rozmów, technologii i luźnej atmosfery w biurze :) Nie ograniczamy się do technologii i lubimy rozkminiać!

    Resources

    Sprawdź naszą stale rosnącą bazę materiałów dotyczących branży AdTech i MarTech!

    NASZE SOCIAL MEDIA

    Sprawdź, kim jesteśmy i jak się
    u nas pracuje