Ocena HR

W ciągu 2 tygodni dostaniesz od nas odpowiedź, a jeśli będziemy na tak – zaprosimy Cię do udziału w naszym procesie rekrutacji.

Zadanie rekrutacyjne

Czasem na dobry początek, czasem w roli deseru.
Zadanie robisz w domu, w dogodnej dla Ciebie porze – zazwyczaj umawiamy się na tygodniowy termin realizacji.

Ocena PM’a

W ocenę aplikacji zaangażowany jest zespół razem z Project Managerem, który podejmuje ostateczną decyzję dotyczącą dopasowania osoby do teamu i stanowiska.

Rozmowa kwalifikacyjna

Spotykamy się w biurze lub zdalnie (ale w tym scenariuszu koniecznie chcemy Cię chociaż zobaczyć) i rozmawiamy. W zależności od stanowiska i fantazji Project Managera spotkanie trwa od godziny do dwóch, zawsze jednak jest bardzo merytoryczne. Spodziewaj się pytań technicznych i/lub dogłębnie badających Twoją wiedzę z dziedziny, w której się specjalizujesz.

Próbki pracy

Możemy poprosić Cię o podesłanie próbek kodu (równie dobrze sprawdzi się link do GitHuba) lub – jeśli aplikujesz na contentowca – tekstu.

Gwarantujemy 100% uwagi naszych najlepszych ludzi, którzy chętnie poznają twórczość kandydatów.

Rozmowa w języku angielskim

Nasz as w rękawie, czyli David. David pochodzi z USA i jest bardzo rozmowny, a my z radością dajemy mu się wyżyć.

Rozmowa jest etapem bonusowym dla osób, które będą miały styczność z klientem; prowadzimy ją zdalnie (hangouts/skype) – trwa do 15 do 30 minut i jest zawsze bardzo przyjemna.

Etap niespodzianka

Niespodzianki mają to do siebie, że do pewnego czasu pozostają tajemnicą. Możemy zdradzić jedynie tyle, że dołączamy je tylko do wybranych rekrutacji i są głęboko związane ze specyfiką pracy na danym stanowisku.