Jesteście grupą 3-6 osób, które mają doświadczenie we wspólnej pracy, dobrze się dogadują i nie chcą się rozdzielać? Znacie swoje mocne strony, nauczyliście się wiele na popełnionych błędach i czujecie, że w takim składzie pracuje Wam się najlepiej? 

Właśnie wtedy zjawiamy się my – zapraszamy, byście dołączyli do nas na stałe w komplecie i stworzyli kolejny cross-funkcjonalny team w Clearcode :) 

Nasze podstawowe oczekiwania: 

  • Znajomość Pythona lub Node.js 
  • Znajomość React.js
  • Styczność z chmurą (preferujemy AWS, choć inne też będą mile widziane)
  • Pozytywny mindset 

Chętnie porozmawiamy o szczegółach!

Możemy obiecać:

wsparcie twojego rozwoju

elastyczne godziny & praca zdalna

prywatna opieka medyczna

unikatowa atmosfera

elastyczne formy współpracy


Nie zapomnij dołączyć klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

Aplikuj
    Administratorem danych jest Grupa Clearcode (Clearcode S.A. oraz Piwik PRO Sp. z o.o.) z siedzibą przy ul. Św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji oraz są przechowywane przez okres maksymalnie 36 miesięcy od daty ich pozyskania. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy, że Pani/a zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres gdpr@clearcode.cc. Więcej informacji znajdzie Pan/i w Polityce Prywatności.