Clearcode to grupa ponad 100 specjalistów tworzących zaawansowane systemy webowe ze świata reklamy internetowej (AdTech). Na co dzień pracujemy w stałych i cross-funkcjonalnych zespołach deweloperskich.

Poszukujemy obecnie 2 Project Managerów, którzy dołączą do dojrzałych zespołów, z wypracowanymi przez lata i dobrze funkcjonującymi procesami. Zależy nam na ewolucji i wdrażaniu dobrych praktyk.

Chcemy, by dołączyły do nas osoby z dużym doświadczeniem w roli Project/Product Managera w branży IT, które chcą prowadzić projekty i zespół. Czujesz, że to coś dla Ciebie? Czytaj dalej!

Jakie zadania i wyzwania na Ciebie czekają?

  • Codzienna współpraca z jednym zwinnym zespołem deweloperskim
  • Budowanie długofalowych i owocnych relacji z klientami Clearcode z całego świata i asertywne organizowanie komunikacji między klientem a teamem
  • Opieka nad miękkimi tematami w zespole, takimi jak rozwój czy spotkania feedbackowe oraz wsparcie w sytuacjach kryzysowych
  • Dbanie o proces (m.in. opieka nad backlogiem, uczestnictwo bądź prowadzenie ceremonii scrumowych)
  • Zarządzanie projektem, utrzymywanie porządku w Jirze, współpraca z zespołem i klientem w zakresie materiałów projektowych (wymagania, dokumentacja)
  • Pomoc w procesie zbierania wymagań oraz planowaniu nowych projektów
  • Współpraca z innymi managerami i działami w tworzeniu inicjatyw na poziomie organizacji
  • Świętowanie sukcesów z zespołem i wyciąganie lekcji z sytuacji, które nie idą zgodnie z założonym planem

Żeby temu sprostać – będzie świetnie, jeśli:

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zespołu deweloperskiego
  • Masz kompetencje liderskie, ale pozycjonujesz się jako członek zespołu, a nie jego kierownik
  • Jesteś otwarty na feedback i chętnie go udzielasz
  • Możesz pochwalić się praktyką w pracy z klientami z branży IT, rozumiesz biznes i wiesz, co jest kluczem do dobrej współpracy
  • Stosujesz założenia zwinnych metodyk zarządzania projektami (np. Scrum)
  • Świetnie mówisz po angielsku (min. C1) oraz po polsku (min. C1)
  • Propagujesz otwartą komunikację i dążysz do budowania relacji opartych na zaufaniu
  • Potrafisz efektywnie moderować spotkania, skutecznie zbierać wnioski oraz przekuwać je na działania
  • Świetnie organizujesz swoją pracę i skupiasz się na celu i rezultacie, które prowadzą Cię w codziennym działaniu

Dodatkowe punkty przyznajemy za:

  • Styczność z branżą reklamową – AdTech / MarTech lub zainteresowanie tą tematyką i chęć zdobywania wiedzy domenowej
  • Zrozumienie branży webowej (np. background techniczny) lub przynajmniej chęć dokształcania się w tym zakresie

W zamian proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14000 – 17000 zł netto na fakturze (B2B)
  • Warunki do rozwoju i proponowania własnych pomysłów w pracy zespołu i całej organizacji
  • Realny wpływ na tworzenie wyjątkowych projektów dla międzynarodowych klientów
  • Wsparcie w poznawaniu zakamarków branży reklamy internetowej
  • Bieżący kontakt z językiem angielskim
  • Prywatną opiekę medyczną w pakiecie rozszerzonym od firmy
  • Dostęp do kafeterii MyBenefit
  • Możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy oraz częściowej pracy zdalnej
  • Dostęp do inicjatyw rozwojowych
  • Pracę w unikatowej atmosferze – strefa wolna od formalnych relacji i nudy ;)

Możemy obiecać:

wsparcie twojego rozwoju

elastyczne godziny & praca zdalna

prywatna opieka medyczna

unikatowa atmosfera

elastyczne formy współpracy

Nie zapomnij dołączyć klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

Poznaj zespół

Krzysztof Trębicki - Project Manager

Jak pracujemy?

Uważamy, że praca to przede wszystkim ludzie. Bardzo wysoko cenimy sobie relacje oraz doskonalenie komunikacji. Nie lubimy stawiania barier, szukania wrogów bądź winnych. Gramy do jednej bramki, korzystając z wypadkowej naszych zdolności oraz odpowiedzialności, które obejmujemy. Mamy płaską strukturę, biznes ściśle współpracuje z rolami technicznymi. Staramy się zrozumieć Agile i podążać w jego duchu, mając zawsze na uwadze dobro zespołu, komfort pracy i cel danego projektu. Informacja zwrotna i transparencja nie są dla nas tylko modnymi zwrotami, staramy się je aplikować do codziennych procesów.

Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi?

Każdy z nas ma wpływ na decyzje i procesy w obrębie projektu, niezależnie czy jest tech leadem, czy stażystą. Wypracowujemy rozwiązania razem i słuchamy nawzajem swoich pomysłów oraz wątpliwości. Wierzymy, że komfortowa praca jest pracą efektywną. Chcemy pracować mądrze, a nie ciężko.

Zapraszamy osoby:

  • Logicznie i nieszablonowo myślące
  • Dobrze czujące się w pracy zespołowej
  • Nie obawiające się konfrontacji z różnymi problemami i opiniami
  • Potrafiące efektywnie zarządzać swoim czasem
  • Maks. rozmiar pliku: 32 MB.
    Administratorem danych jest Grupa Clearcode (Clearcode S.A. oraz Piwik PRO Sp. z o.o.) z siedzibą przy ul. Św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji oraz są przechowywane przez okres maksymalnie 36 miesięcy od daty ich pozyskania. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy, że Pani/a zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres gdpr@clearcode.cc. Więcej informacji znajdzie Pan/i w Polityce Prywatności.