Product Manager Piwik PRO

W Piwik PRO wspólnymi siłami, w biurze w samym centrum Wrocławia, rozwijamy i dostarczamy klientom (wśród nich wiele globalnie rozpoznawalnych marek ze świata biznesu i instytucji rządowych) zestaw narzędzi dla marketerów.

Do 7-osobowego zespołu, odpowiadającego za integrację modułów Piwik PRO Analytics Suite oraz tworzenie i utrzymanie wspólnej platformy dla klientów, szukamy zaprawionego w boju Product Managera, który utrzyma skupienie na jakości i stabilności rozwiązania przy jednoczesnej prężnej realizacji strategii rozwoju produktu. Brzmi jak wyzwanie dla Ciebie? Czytaj dalej!

Twoje zadania:

  • Tworzenie strategii rozwoju produktu uwzględniającej perspektywę klientów, biznesu oraz zespołu
  • Koordynacja budowy roadmapy we współpracy ze wszystkimi zaangażowanymi zespołami (produkt, marketing, sprzedaż, obsługa klienta) oraz bieżące monitorowanie jej realizacji
  • Dbanie o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań oraz stabilność aplikacji
  • Współpraca z zespołem w zakresie kontaktów z klientami (obszary: dostarczanie wsparcia, budowanie zaangażowania, zbieranie feedbacku)
  • Wspieranie bieżącej komunikacji i przepływu informacji z zespołami rozwijającymi poszczególne moduły Piwik PRO Analytics Suite
  • Współpraca z zespołem Design w zakresie zapewnienia przyjaznego, intuicyjnego interfejsu platformy dla użytkownika końcowego
  • Koordynowanie bieżącego utrzymania produktu

Wpadaj, jeśli masz:

  • Doświadczenie w roli product/project managera
  • Doświadczenie w pracy z zespołem z wykorzystaniem metodyk zwinnych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację z klientem (C1)
  • Umiejętność pracy w zespole i ogarniania komunikacji z wieloma grupami interesów o różnych specjalizacjach

Przyda Ci się także:

  • Znajomość narzędzi do analityki internetowej; generalna orientacja w ekosystemie MarTech
  • Historia w pracy nad produktem (najlepiej SaaS) na koncie

Możemy zaoferować:

  • Elastyczne formy współpracy
  • Wynagrodzenie na poziomie 9000-12000 zł netto na fakturze (przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B)
  • Pakiet narzędzi rozwojowych, jak: biblioteczka firmowa, regularne firmowe eventy z prelekcjami, spotkania grup tematycznych (technologicznych i branżowych) oraz opcja udziału w projektach open-source, nad którymi pracują nasze teamy
  • Opiekę medyczną
  • Program MyBenefit
  • Kartę lunchową
  • Niezapomniane imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Pracę w unikatowej atmosferze (cenimy sobie nieformalne relacje)

Nie zapomnij dołączyć klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

Lokalizacja

Wrocław

Wynagrodzenie

9000-12000 zł netto na fakturze (B2B)